077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

כל מה שרציתם לדעת על ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה הם פריט חובה בכל חדרי האמבטיה, חדרי אמבטיה גדולים וקטנים כאחד כולם זקוקים לשימוש בארונות אמבטיה. ארונות אמבטיה הם מקום האחסון של כל כלי ההיגיינה של דיירי הבית ולכן חשוב מאוד לשמור על ניקיון וסטריליות. בחרו ארונות אמבטיה קלים לתחזוקה ושימוש שוטף המותאמים לעיצוב חדר האמבטיה שלכם.

התאמה לעיצוב

חדר האמבטיה לרוב אינו החדר הראשון שאנחנו מתרגשים לעצב כאשר אנחנו חושבים על עיצוב הבית, אך ללא ספק גם חדר אמבטיה מעוצב יכול להיות פינוק מושלם. רכישת ארונות אמבטיה של חברת omdesign בהתאמה מלאה לקו העיצובי של חדר האמבטיה שלכם יכולה ליצור אווירה מרשימה גם לחדר האמבטיה שלכם. אצל משווקים רבים תוכלו למצוא ארונות אמבטיה מעוצבים בשלל צבעים וגדלים שונים שיתאימו לחדר האמבטיה שלכם וישתלבו בהרמוניה נפלאה עם שאר הפריטים.

צבעים

הצבעים הנפוצים ביותר של ארונות אמבטיה לרוב יהיו צבעים ניטרלים המשמשים את חדר  האמבטיה. צבעים בגוונים של לבן, בז', קרם, אפור ושחור לרוב יהיו הצבעים העיקריים בהם ישתמשו המעצבים בעיצוב ארונות אמבטיה. כמו כן תוכלו להתאים את הצבעים של ארונות אמבטיה בהתאם לטעמכם דרך הזמנה אישית מחברות המספקות שירות זה. ארון אמבטיה מעוצב יכול להפוך את חדר האמבטיה שלכם למרשים ויוקרתי.

כל מה שרציתם לדעת על ארונות אמבטיהפונקציונליות

פונקציונליות היא נוחות השימוש של ארונות אמבטיה, חשוב לרכוש ארון אמבטיה שיענה על הצרכים החשובים שלכם. ארונות אמבטיה יכולים לשמש כפתרון אחסון למוצרי ההיגיינה או פריטים שונים המשמשים אתכם בחדר האמבטיה. התאמת ארונות אמבטיה לצרכים האישיים שלכם תשפיע על איכות השימוש ועל הנוחות בשהיה בחדר האמבטיה שלכם.

תחזוקה קלה

כדאי לבחור ארונות אמבטיה בעלי תחזוקה קלה הנוחים לניקיון שוטף. אף אחד לא אוהב לעבוד קשה מדי או לנקות יותר מדי, כמו כן אף אחד לא אוהב לרכוש מוצר הדורש תשומת לב יתרה המכבידה על אורח החיים. בדיוק לשם כך הקפידו לברר היטב מה רמת התחזוקה השוטפת הנדרשת מכם בטיפול באותם ארונות אמבטיה המועדפים עליכם. ארונות אמבטיה מעוצבים יכולים להפוך את חדר האמבטיה שלכם למרשים ויוקרתי, בדקו היטב מה רמת התחזוקה של ארונות אמבטיה שבחרתם והאם רמת הפונקציונליות מתאימה לצרכים שלכם.