להזמנות
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-602-1127

אודות

טל אריה - אופטומטריסט ותיק, M.sc ,בוגר לימודי תואר שני במדעי האופטומטריה מאוניברסיטת סאלוס(PCO)-פנסילבניה ארה"ב . עוסק בתחום האופטיקה משנת 1985, וממשיך להתעדכן ולהתמקצע בסמינרים והכשרות בכל חידושי טכנולוגית האופטיקה, המתפתחת בתאוצה .

עפרה טל - BA בספרות אנגלית ובחינוך, והנחיית קבוצות.מורה מוסמכת ללקויות למידה ותואר שני באנגלית.

צוות עובדי החנות עבר הכשרה והינו מיומן להתאים באופן מושלם את מסגרת המשקפיים ההולמת את אופיו, צבעיו ומבנה הפנים של הלקוח ולתת מענה מקצועי בכל תחומי הראייה.

בדיקות ראייה

החנות מתמחה בבדיקות עיניים לראייה מרחוק, קרוב, מולטיפוקל, עדשות מגע וכל בעיית ראייה אחרת, התאמת מסגרות ראייה ושמש וליווי הלקוח לאורך שנים בכל תחום הנוגע לעולם האופטיקה.

באופטיקה "רואים רחוק" הדגש הוא על מקצועיות גבוהה הן בבדיקת העיניים, התאמת המסגרות וחיתוך העדשות, והן ברמת השירות, כאשר לנגד עיני הצוות עומד הלקוח והרצון להעניק לו מענה מקסימלי לצרכיו.

מסגרות בעיצוב ייחודי
בחנות קולקצייה רחבה, המונה מאות מסגרות אופטיות ומסגרות עבור משקפי שמש, אשר נבחרו בקפידה, כשהדגש הוא על עיצובים הבנויים מהחומרים הטובים ביותר והדגמים הייחודיים ביותר בכדי להעניק ללקוח את המוצר המושלם ואחריות מלאה על התוצר המוגמר. בחנות מבחר דגמים של המעצבים הידועים כגון: ארמני, גוצ'י, דולצ'ה וגבנה, כריסטיאן דיור, ורסצ'ה, אלן מיקלי,גוטייה ועוד. בנוסף למעצבים המוכרים אנו מצטיינים בתצוגה מרהיבה ורחבה של מעצבי על ייחודיים אשר עיצוביהם בגדר אומנות. מומלצים שלנו: פנל אלום סגירת מרפסת