מבצעים על מסגרות משקפיים בחצי מחיר! היכנסו לדף מבצעים
להזמנות חייגו 077-8049199
מבצעים על מסגרות משקפיים בחצי מחיר! היכנסו לדף מבצעים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
אודות

אודות

בדיקות ראייה

החנות מתמחה בבדיקות עיניים לראייה מרחוק, קרוב, מולטיפוקל, עדשות מגע וכל בעיית ראייה אחר. כל בדיקות הראייה מבוצעות על-ידי טל אריה האופטומטריסט הוותיק מזה -30 שנה, אשר גם מנהל בכיר במחלקת עיניים ומחלקת קרטוקונוס בבית החולים איכילוב, וגם מנהל את האופטיקה/קליניקה הפרטית שלו - חנות המשקפיים בתל אביב רואים רחוק. התאמת מסגרות ראייה ושמש וליווי הלקוח לאורך שנים בכל תחום הנוגע לעולם האופטיקה.
כמו כן, כל בדיקות הראייה הממשלתיות מטעם משרד התחבורה ומשרד הרישוי מבוצעות אצלנו בחנות. בדיקות ראייה לעיוורון צבעים ובעיות ראייה תלת ממדיות וכמו כן לילדים עם הפרעות קשב וריכוז נעשות על-ידי טל אריה בלבד, בדיקת שדה ראיה, בדיקת גלאוקומה ועוד.
באופטיקה "רואים רחוק" הדגש הוא על מקצועיות גבוהה הן בבדיקת העיניים, התאמת המסגרות וחיתוך העדשות, והן ברמת השירות, כאשר לנגד עיני הצוות עומד הלקוח והרצון להעניק לו מענה מקסימלי לצרכיו. יש לציין, לאחר שנים של וותק בבדיקות ראייה טל אריה נחשב כמומחה בהתאמת מולטי פוקל.

מסגרות בעיצוב ייחודי

בחנות קולקצייה רחבה, המונה מאות מסגרות אופטיות ומסגרות עבור משקפי שמש, אשר נבחרו בקפידה, כשהדגש הוא על עיצובים הבנויים מהחומרים הטובים ביותר והדגמים הייחודיים ביותר בכדי להעניק ללקוח את המוצר המושלם ואחריות מלאה על התוצר המוגמר. בחנות מבחר דגמים של המעצבים הידועים כגון: ארמני, גוצ'י, דולצ'ה וגבנה, כריסטיאן דיור, ורסצ'ה, אלן מיקלי, גוטייה ועוד. בנוסף למעצבים המוכרים אנו מצטיינים בתצוגה מרהיבה ורחבה של מעצבי על ייחודיים אשר עיצוביהם בגדר אומנות.

טל אריה אופטומטריסט מומחה