077-804-9199
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
שירותי החנות

אופטומטריסט מומלץ

רשימת הקריטריונים שכדאי לבדוק כשמחפשים אופטומטריסט

אופטומטריסט מומלץמעוניינים לעבור בדיקת ראייה אצל אופטומטריסט או שנשלחתם לבדיקה כזו על ידי רופא העיניים שלכם? חשוב מאד שתקראו את רשימת הקריטריונים הבאים, כדי שתדעו מה בדיוק אתם צריכים לחפש.

מה כדאי לדעת כאשר אתם מחפשים אופטומטריסט מומלץ

 • הקריטריון הראשון הוא לחפש אופטומטריסט מוסמך, בעל רישיון בתוקף. מי שמורשה לבצע בדיקות ראייה ולהתאים משקפיים ועדשות מגע הוא אך ורק מי שלמד לתואר ראשון או שני באופטומטריה, עבר בהצלחה את מבחני משרד הבריאות וסיים את תקופת הכשרתו. אופטומטריסט מוסמך בדרך כלל תולה את התעודה שלו בקליניקה, אולם אם אינכם מבחינים בכזו אל תתביישו לשאול. בסופו של דבר מדובר בעיניים שלכם.
   
 • הקריטריון השני הוא לבדוק אילו שירותים מציע האופטומטריסט בקליניקה בה הוא עובד. לעתים מדובר בקליניקה פרטית ולעתים זוהי חלק מרשת לחנויות משקפיים. כך או כך, חשוב שתיבדקו על ידי גורם מקצועי ומוסמך, המתמחה בבעיה בשלה הגעתם להיבדק. אם למשל מדובר בקושי בראייה מקרוב וקריאה, חשוב לפנות לאופטומטריסט שמתמחה בהתאמת משקפי מולטיפוקל.
   
 • הקריטריון השלישי הוא לחפש אופטומטריסט שיוכל לקבל אתכם בשעות נוחות. מקום המאפשר ביצוע בדיקות ראייה רק בשעות הערב, יכול להיות בעייתי. בשעות אלו העיניים כבר עייפות וזה יכול להשפיע על תוצאות הבדיקה. כמו כן, חשוב שבמקום יהיה מגוון גדול של מסגרות למשקפיים וסוגים שונים של עדשות מגע, כדי לאפשר התאמה לכל לקוח ולקוח.
   
 • הקריטריון הרביעי הוא בגדר המלצה והוא מתייחס למכשור הקיים בקליניקה. נכון, ישנם אופטומטריסטים מומחים ובעלי ניסיון שאינם צריכים את המכשירים הכי חדשים כדי להגיע לאבחנה מדויקת. אולם, ישנם כל הזמן חידושים בתחום הציוד הטכנולוגי היכולים לסייע בבדיקות ראייה, וחשוב להישאר מעודכנים. שימוש בציוד כזה מעיד גם על רמה מקצועית גבוהה ועל הרצינות של הקליניקה.
   
 • הקריטריון החמישי הוא לא לוותר על המלצות. אופטומטריסט מוסמך זה נתון שאין להתפשר עליו, אך בדיקת עיניים היא בדיקה שצריך לגלות בה רגישות רבה וסבלנות ועם זאת מצריכה רמה מקצועית גבוהה. לכן, בעוד שאת התעודה של האופטומטריסט תוכלו לראות על הקיר, מידע אודות היחס האישי שלו למטופליו תקבלו בעיקר דרך המלצות. אופטומטריסט מומלץ הוא חלק בלתי נפרד מרשימת הקריטריונים.

כשמחפשים המלצה על אופטומטריסט – אפשר לפנות לטל אריה

טל אריה הוא אופטומטריסט מוסמך ובעל ניסיון רב, המציע מענה למגוון בעיות בחדות ומיקוד ראייה. הקליניקה של טל אריה נמצאת ברחוב באזל בתל אביב, לשם ניתן להגיע כדי להתאים משקפיים לקרוב או לרחוק, לבדיקה לעדשות מגע ומגוון שירותים אופטומטרים נוספים. את כל חמשת הקריטריונים שצוינו למעלה תוכלו למצוא אצל טל אריה, לכן אין זה פלא שהוא ידוע כאופטומטריסט מומלץ ובעל מוניטין בתחום בדיקות הראייה.

זכרו: המלצה על אופטומטריסט היא קריטריון חשוב, והיא יכולה ללמד אתכם רבות על האופטומטריסט שיבדוק אתכם, היחס שלו למטופליו ורמת המקצועיות שלו, עוד לפני שתיכנסו לקליניקה שלו.