077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

כך תוכלו להימנע מנזילות בבית

איטוםכל מה שרציתם לדעת על: איטום גגות

איטום גגות הוא בין סוגי העבודה החשובים ביותר לכל סוגי המבנים: בנייני דירות, בנייני משרדים, בתים פרטיים, בנייני תעשייה מפעלים ועוד. ישנן טכניקות רבות של איטום גגות ולכן על החברה המספקת את השירותים להתמחות בכל סוגי עבודות האיטום על מנת להתאים את הטכניקה הנכונה ביותר לסוג הגג שלכם.

מה זה איטום גגות?

איטום גגות הוא שירות הניתן על ידי חברות המתמחות בשירות איטום וזיפות גגות. כיום בשל התפתחות ענף הקבלנות והבנייה משתמשים בחומרים שונים לבניין ולכן גם חומרי האיטום התרחבו. כיום משתמשים בטכניקות שונות המותאמות לסוג הגג ולסוג הריצוף בגג. האיטום מבטיח שמירה והגנה על המבנה מפני נזקי מים של חום, לחות ורטיבות, מונע נזילות וחדירת גשמים לקירות, לתקרה ולחלקים הפנימיים של המבנה.

למה זה חשוב?

שירות איטום גגות חשוב לכל אדם שרוצה להגן על ביתו ולהימנע מנזקים עקב נזקי מזג האוויר. מי שאינו מטפל בגג באמצעות שירות איטום גגות חשוף לנזקים חמורים וארוכי טווח שיוכלו לעלות לו סכום כסף רב במקרים מסוימים. הצטברות גשמים בתקרה, לחות בקירות, פטריות הנוצרות כתוצאה מחום ולחות ועוד נזקים רבים יכולים להיגרם לגג אשר לאורך זמן יפגעו גם במבנה עצמו.

בחרו בחברה המשתמשת בחומרי איטום גגות איכותיים בעלי תו תקן ישראלי

סוגי איטום

קיימים סוגי איטום גגות שונים אשר ההבדל ביניהם נעוץ בטכניקת האיטום ובחומרי האיטום בהם ישתמשו לעבודות איטום גגות.טכניקת איטום גגות הנפוצה ביותר היא על ידי זיפות הגג, ישנם טכניקות איטום גגות חדישות המותאמות גם לגגות מרוצפים ולגגות רעפים.

חברה מקצועית

כדאי לבחור בחברת איטום גגות מקצועית בעלת וותק וניסיון המעסיקה בעלי מקצוע המתמחים בתחום. חברה מקצועית שתעמוד בזמני עבודה המסוכמים מראש מול הלקוח, תעניק הצעת מחיר בטווח המחירים הממוצע לעבודה המתבקשת ותעניק תוצאות עבודה של איטום גגות ברמה הגבוהה ביותר.

בחרו בחברה המשתמשת בחומרי איטום גגות איכותיים בעלי תו תקן ישראלי שיבטיחו את עמידות עבודת האיטום. חומרים שאינם בעלי תו תקן ישראלי אינם מבטיחים את תוצאות העבודה ויכולים לגרום לכך שלאחר עונה אחת הלקוח יצטרך שוב עבודת איטום גגות נוספת.