077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

בחירת טבעות נישואין

לקחת אותה למקום האהוב עליה, עשית לה פיקניק כשבסל התחבאה לה הטבעת. היא מצאה אותה- בדיוק כמו שהתכוונת, והצעת לה. היא בכתה מהתרגשות והסכימה כמובן!! מספר דקות לאחר מכן- טלפונים להורים, למשפחה, לחברים, שינוי סטטוס בפייסבוק "מאורסים". ועכשיו- לארגונים!! ארגון חתונה מכיל בתוכו פרטים רבים, חלקם גדולים כמו מציאת עולם, די ג'יי, צלם או שמלת כלה, חלקם בירוקרטיים- פתיחת תיק ברבנות, מפגש משפחות והורים, וחלקם קטנים יותר- נעלי כלה, חליפת חתן וכן טבעות נישואין.

היכן ניתן לרכוש טבעת נישואין?

טבעות נישואין ניתן לרכוש בכל חנות לתכשיטי זהב. כמעט בכל חנות זהב, יש מבחר לא מועט של טבעות- עבות או דקות, קלאסיות או מקושטות, עם חריטות או חלקות, בזהב לבן, צהוב או אדום. בניגוד לטבעת האירוסין אותה בחרת לבד, את טבעת הנישואין תבחר כלתך לעתיד. כמו כן, במידה והחלטתם על כך, תוכל לרכוש גם אתה טבעת באותה החנות. טבעות נישואין שלכם יכולות להיות תואמות, או שונות לחלוטין.

בחירת טבעות נישואיןאם לא מצאתם את עצמכם בחנויות התכשיטים השונות, תוכלו לגשת למתחם הבורסה, שם וודאי תוכלו לאתר מבחר אדיר של טבעות, במחירים מוזלים יחסית. בחנויות הבורסה, תוכלו לשנות עיצוב הטבעות, וליצור טבעת שהיא יותר לטעמכם האישי. כמו כן, ניתן לעצב טבעות נישואין אצל מעצבי תכשיטים, וכן אצל צורפים.

חשוב לציין ולזכור כי טבעות נישואין עתידות ללוות אתכם כל חייכם, על כן, מומלץ לבחור בטבעות שהן לא בהכרח הצו האופנתי, אלא טבעת שתתאים לכם, לאופי שלכם ולמי שאתם. על כן, במידה ואופנתי טבעות עבות וגדולות, אך הן לא לטעם שלכם, אל תתפתאו. רכשו טבעות נישואין לטעמכם בלבד. בנוסף, מומלץ כי הטבעות יוכלו להשתלב עם תכשיטים אחרים, כמו שעונים, טבעות נוספות או צמידים, על כן יש לקחת זאת בחשבון בעת הרכישה. אבל כמובן תקנו טבעת עם יהלום מכובד, לא כזה שעם משקפיים בקושי אפשר לראות.

במידה ותחפצו בכך, ניתן יהיה לחרוט על הצד הפנימי של הטבעות את ראשי התיבות שלכם, או את תאריך יום הנישואין שלכם. כך, הטבעת תהיה יותר ייחודית. שיהיה במזל טוב! ובהצלחה במציאת טבעות נישואין מושלמות!