077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

התקנת וילונות

וילונותשירות התקנת וילונות של www.lotus-v.co.il ניתן לרוב על ידי אנשי מקצוע העוסקים בתחום השיפוצים, או על ידי אנשי המקצוע של החברה ממנה רכשתם את הוילונות. הבחירה במתקין הוילונות תלויה בכם תוכלו לרכוש וילונות ללא שירות התקנה ולתלות אותם בזמן המתאים לכם. מקצועיות עבודת ההתקנה חשובה וכמו כן על המחיר של התקנת וילונות להיות בטווח המחירים הממוצעים לסוג הוילון שרכשתם.

התקנת וילונות

שירות התקנת וילונות הוא שירות שהלך והתרחב בשנים האחרונות יחד עם התפתחות עיצובי וילונות חדישים המותקנים בטכניקות שונות. התקנת וילונות קלאסים היא התקנת וילון על מוט או על מסילה אך ישנם וילונות שונים כמו הוילונות הונציאנים, רומאים או וילונות הגלילה שטכניקת ההתקנה שלהם ומערכת הפתיחה והסגירה שלהם היא שונה מוילונות המותקנים על מוט או מסילה רגילה.

מקצועיות העבודה

שירות התקנת וילונות חשוב שיתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בתחום השיפוצים. בעבודת התקנת וילונות יש להשתמש במידות מדויקות על מנת לספק תוצאות עבודה מקצועיות. יש להקפיד שהוילונות יהיו תלויים בצורה ישרה ולא עקומה ובהתאם לנתונים השונים של הקיר עליו תולים את הוילונות.

מחירי התקנת וילונות משתנים בהתאם לסוג ההתקנה הנחוצה ובהתאם לסוג הוילון

ניסיון

התקנת וילונות לרוב תתבצע או על ידי בעל מקצוע פרטי הגובה באופן עצמאי על שירות ההתקנה. או שיכולה להתבצע על ידי אנשי המקצוע של החברה ממנה רכשתם את הוילונות. לא כל חברה המשווקת ומוכרת וילונות גם מספקת שירותי התקנה לכן חשוב לבדוק מי יכול לספק לכם את השירות הנחוץ לכם בזמן המתאים.

מחירים

מחירי התקנת וילונות משתנים בהתאם לסוג ההתקנה הנחוצה ובהתאם לסוג הוילון שבחרתם. למשל התקנת וילונות רגילים על מוט יכולה לעלות בין 60-80 ש"ח למטר וילון. כמו כן המחירים יכולים להשתנות לפי הצורך – אם המוט מותקן או שיש להתקין גם את המוט או את המסילה. המחירים הולכים ומתייקרים בהתאם לסוג הוילון- למשל התקנת וילונות גלילה או וילונות ונציאנים לרוב תהיה יקרה יותר.

חשוב מאוד- בחרו בוילונות איכותיים ובשירות התקנת וילונות של בעל מקצוע אמין ומנוסה על מנת להבטיח את עמידות הוילון לאורך זמן.