077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

כך בוחרים שירותי ניקיון

אצל רבים מאיתנו, המשרד הוא מקום בו אנו מבלים שעות רבות, מטבע הדברים על מנת לשמור על מראה נעים ואסתטי,המשרד זקוק לתחזוקה קבועה בתחום הניקיון. משרד מסודר ונקי הוא הבסיס לעבודה יעילה וליצירת רושם חיובי על לקוחות.

ניקיון משרד בצורה איכותיתחברת ניקיון היא פתרון מעולה בכל הנוגע לצרכי הניקיון השוטף של המשרד. חברת "גיל נועם- שירותי ניקיון" מספקת שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים בסטנדרטים גבוהים מהשוק הכללי ובמחירים הוגנים ומשתלמים. כיצד תוכלו לדעת כי בחרתם נכון?

עובדים אמינים ומקצועיים

אופי עבודות הניקיון בתחום המשרדים דורש מהעובדים העוסקים בניקיון, אמינות ברמה גבוהה. חלק מעבודות הניקיון כוללות גישה לציוד אישי של עובדים, סחורה או כל חומר רגיש אחר לכן חשוב מאוד שתוכלו לסמוך על העובדים ולהרגיש בטוחים בידיים שלהם. חברה בעלת אמינות גבוהה היא כזו היודעת לבחור עובדים אמינים בלבמבנייניד ולהעמיד פיקוח מתאים על מנת למנוע מקרים בעייתים כמו גניבה לדוגמא. בנוסף חשוב מאוד שהעובדים יהיו מקצועיים ומסורים לעבודתם מה שיבטיח ניקיון יסודי ללא "עיגולי פינות".

וותק וניסיון

אחד הפרמטרים החשובים בבחירת חברת ניקיון הוא הניסיון והמיומנות של החברה. חברה בעלת ניסיון שטח עשיר היא חברה שתעניק מגוון רחב של שירותי ניקיון ותענה על צרכים באופן מקיף וכולל. וותק החברה משפיע באופן חיובי על כל צורת העבודה שלה ואופן העסקת העובדים אצלה.

שירותים מקיפים

אם אתם מחפשים חברת ניקיון לצורך בניין משרדים יש צורך לבדוק אם החברה מעניקה שירותים נוספים מעבר לניקיון הבסיסי. שירות ניהול ואחזקת מבנים יכול להיות פתרון מצוין עבור בנייני משרדים וחברות גדולות. בנוסף,משרדים חייבים לדאוג אחת לתקופה לניקוי חלונות חיצוני. וזה כמובן מתאפשר רק מבחוץ. הניקוי בגובה דורש מיומנות ומקצועיות מצד העובדים וכן דורש ציוד מיוחד ובטיחותי. ישנם שירותי ניקיון נוספים כמו פוליש לרצפה ועוד.

המאמר באדיבות: gilnoam.co.il