077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

כך עורכים כנס איכותי

מחפשים אולם לכנס הבא שלכם? רוצים לזכות בשבחים מלקוחותיכם? מארחים ועידה עסקית חשובה, ואתם זקוקים לאולם מיוחד שבו תוכלו לארח את הכנס? אולם לכנסים באור יהודה - אולם הרמיטאז' הוא הבחירה עבורכם.

בחירת אולם לכנסים עסקיים היא בחירה חשובה, שצריכה להעשות בכובד ראש, כנסים עסקיים שואבים אליהם אנשים מכל הארץ, ולכן חשוב מאוד שהנגישות תהיה גבוהה, ויהיה קל להגיע אל האולם. אולמות כנסים במרכז צריכים להיות נגישים. בטח כנסים שנערכים בשעות הבוקר, שעות שבהם התחבורה קשה ומורכבת יותר. אולם הרמיטאז' הוא אולם נגיש, שקל להגיע אליו, רק רבע שעה מתל אביב, על עורקי תחבורה ראשיים, שוכן אולם קסום, שמחכה רק לכנס שלכם.

אוכל גורמה לכנסים

כל מי שהיה בכנס יודע, שלא רק המיקום חשוב, אלא גם האוכל שיוגש בכנס, מעניין. אולם לכנסים שמגיש אוכל טעים, רענן, וטרי, אוכל גורמה משובח, הוא אולם שנותן לאורחים שלו הרגשה יוקרתית. כאשר מתכננים כנס באולם, אפשר לבחור אוכל שיוגש בבופה לאורחים, או הגשה סביב שולחנות, בזמן ארוחת צהריים מרוכזת. אבל בכל מקרה איכות האוכל, והמראה שלו, הטריות, והגיוון חשובים מאוד עבור כל באי הכנס. לכן כאשר האורחים של הכנס יודעים שהם מוזמנים לאולם כנסים איכותי הם רגועים, שהאוכל שיוגש להם יהיה איכותי, טעים, וגורמה במיוחד.

עיצוב מושלם לכל אירוע

בין אם הכנס שלכם הוא כנס עסקי, ובין אם הכנס הוא כנס אחר, עיצוב האולם שבו הכנס נערך חשוב במיוחד. עיצוב חדשני ויוקרתי, משדר יוקרה, רצינות, ואחריות, וממתג את הכנס שלכם בצורה הגבוהה ביותר האפשרית. לכן, כאשר אתם בוחרים מקום לכנס שלכם, הבחירה המושלמת היא במקום מעוצב בצורה יוקרתית, קלאסית, ונקיה, מקום שמשדר נקיות, יוקרה ואנינות טעם.

האולם שלנו מעוצב בצורה יוקרתית וחדשנית, בעיצוב נקי, יוקרתי ומרשים. האולם מאובזר בכל העזרים הטכניים עבור כנס מוצלח. מסכי לד ענקיים, תאורה חדשנית, מערכת שמע והגברה מהטובות ביותר, במה עבור הכנס. צריכים עוד? כל בקשה שלכם תתקבל אצלנו בברכה, כדי שתוכלו להפיק את הכנס הכי מוצלח שיש.