077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

לשבת בנוחות גם בעבודה

בכל משרד, העובדים ישובים על כסאת שמתאימים להם, על מנת לבצע את העבודה היומיומית. כסאות משרדיים משמשים לעבודה מול מחשב, כמו גם לעבודה בדלפק, בישיבה מול לקוחות וכן הלאה. ישנם סוגים רבים של כסאות משרדיים, אשר מעניקים לעובדי המשרד פרקטיקה, נוחות וגם עיצוב מרשים.

כסאות משרדיים – במה לבחור?

על מנת לבחור בכיסאות משרדיים טובים למשרד, חשוב בעיקר לשים לב לנושאים של נוחות ושל פרקטיקה. עובדי המשרד יושבים על הכיסאות המשרדיים במשך לא מעט שעות, ובכל ימות השבוע, ולכן חשוב במיוחד שיהיו להם כסאות נוחים אשר מותאמים לסוג העבודה שלהם. כאשר רוכשים כמות גדולה של כסאות משרדיים לשימושם של כל עובדים המשרד, כדאי מאד לבחור בדגם כסאות אשר ניתן לכוונון מתאים, על מנת שכל אחד מן העובדים יוכל להתאים את הכיסא לצרכים האישיים שלו ולהעדפות האישיות שלו. כך, למשל, מומלץ לבחור כסאות משרדיים שניתנים להגבהה או להנמכה בהתאם לצורך, על מנת שכל אחד מן העובדים יוכל לכוונן את הכיסא לגובה המתאים לו. מומלץ מאד לבחור כסאות משרדיים בעלי משענת נוחה לראש, על מנת לאפשר נוחות מלאה בזמן העבודה. רבים מתלבטים בין כסאות עם ידיות לכיסאות ללא ידיות. במקרה של עבודה מול מחשב, הידיות עלולות להפריע, אך אם מדובר בעבודה מול לקוחות, ידיות יכולות להיות תוספת נוחה ויעילה מאד.

עיצוב של כסאות משרדיים

מלבד הנוחות של הכיסאות, אשר חשובה מאד, כמובן, לעובדי המשרד, כאשר רוכשים כסאות משרדיים למשרד כולו, חשוב לחשוב גם על העיצוב של הכיסאות. יש  חברות המספקות כסאות משרדיים נאים, מעוצבים ומותאמים לסגנון העיצובי של כל משרד. כאשר מעצבים את המשרד, יש לקבוע קו עיצובי אחיד לכל חלקיו, כולל כל פריטי הריהוט השונים שבמשרד. עיצוב אחיד, אשר כולל בתוכו כסאות משרדיים כמו גם תמונות על הקירות, מעניק למשרד מראה מטופח, מסודר ומושקע, אשר עשוי להיות יוקרתי או עממי, בהתאם למסר שאותו מעוניינים לשדר ללקוחות. האחידות במראה משדרת יציבות, ותורמת לחוסן העסקי של המשרד, ולכן חשוב שגם הכיסאות יתאימו לסגנון הרצוי.