077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

מדיח כלים תעשייתי – למה לעבוד קשה?

במטבח הביתי, השטיפה של הכלים מוכרת כעבודה מייגעת, שרוב בני הבית משתדלים להתחמק ממנה. אכן, שטיפת כלים היא עבודה מעצבנת ומתישה. אבל כאשר מדובר לא על מטבח ביתי, אלא על מטבח מקצועי, העבודה של שטיפת הכלים נעשית מורכבת עוד יותר. במטבחים תעשייתיים, כמויות הכלים עצומות, והלכלוך קשה בהרבה. לכן, במטבחים תעשייתיים אין צורך בשטיפת כלים ידנית, כמו בבית. מדיח כלים תעשייתי עושה את העבודה, והופך אותה לפשוטה, מהירה וגם חסכונית במיוחד.

מדיח כלים תעשייתי

כאשר מתקינים מדיח כלים תעשייתי במטבח תעשייתי, אפשר ליהנות ממגוון רחב של יתרונות חשובים. עלות ההפעלה של מדיח כלים תעשייתי, למשל, זולה במיוחד. כל הדחה במדיח כלים תעשייתי אורכת בין דקה אחת לשתיים בלבד. כמות המים הנדרשת להדחה כזו נמוכה בהרבה מכמות המים הנדרשת להדחת כלים באופן ידני. גם עלות החשמל של מדיח כלים תעשייתי נמוכה מאד. שימוש במדיח כלים תעשייתי חוסך בזמן, משום שההדחה במדיח מהירה במיוחד, וגם בכוח אדם, משום שאין צורך בעובדים שישטפו את הכלים שבהם נעשה שימוש. בנוסף, גם הכלים עצמם נהנים מתוחלת חיים ארוכה יותר – בשטיפת כלים ידנית ישנו סיכוי גבוה יותר לשבור כלים במהלך השטיפה, בעוד שבמדיח כלים תעשייתי, הכלים שמורים היטב ואינם נשברים. מדיח כלים תעשייתי הוא מכשיר נוח, קל לתפעול, וקל מאד גם לתחזק אותו ולנקות אותו. מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד עבור כל מטבח מקצועי, והוא מעניק מקסימום תוצאות במינימום מאמץ והשקעה.

מדיח כלים תעשייתי – סוגים

ישנם סוגים רבים של מדיח כלים תעשייתי. אפשר למצוא דגמים מגוונים, כמו מדיח כלים תעשייתי דלפקי, מדיח כלים תעשייתי עם דלת מתרוממת, עם מנוע ועוד. כאשר רוכשים מדיח כלים תעשייתי, חשוב לרכוש מכשיר מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, על מנת ליהנות ממכונה איכותית באמת. חשוב להתאים את סוג המדיח שאותו רוכשים, לסוג העבודה במקום – כמות הכלים שאותם יש לשטוף, תדירות השטיפה, סוג הכלים הנשטפים וכן הלאה. באמצעות אבחון של הצרכים במטבח, ניתן למצוא את הדגם המתאים ביותר של מדיח כלים תעשייתי.