077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

מטבחים מעוצבים

4 סיבות לבחירה במטבח מעוצב

מטבחים מעוצבים הם הטרנד החם ביותר בענף עיצוב הפנים של בתים ודירות ובפרט בתחום עיצוב מטבחים. מטבח מעוצב הוא מטבח המותאם אישית לצורך המשפחה או דיירי הבית ולרוב יתאים וישתלב יחד קווי העיצוב הכלליים של הבית. המטבח מעוצב באופן שימושי לדיירים תוך התחשבות בחומרי גלם המותאמים לפונקציונליות המטבח.

מטבח מותאם אישית

מטבחים מעוצבים הם המילה האחרונה בתחום עיצוב פנים של בתים פרטיים ודירות. כמו כן מטבחים מעוצבים יכולים לשמש גם משרדים ובתי עסק אם כי השירות נפוץ פחות כאשר מדובר בבתי עסק. אחד היתרונות לבחירה במטבח מעוצב הוא היכולת להתאים אישית את הפונקציות השימושיות ביותר במטבח ואת עיצובו של המטבח. ניתן לבחור את חומרי הגלם, את המידות, את תאי האחסון, פינת העבודה, פינת הבישול ולהתאים כל חלק במטבח לפי הצרכים האישיים של הדיירים.

פונקציונליות המטבח

פונקציונליות של מטבחים מעוצבים היא הרבה יותר גבוהה מאשר מטבח שאינו מותאם אישית. כאשר הלקוח יכול להתאים את המטבח לצרכיו האישיים הוא עושה זאת על פי השירותים הנחוצים לו ממטבח. בכך רמת הפונקציונליות של המטבח עולה ומותאמת בדיוק מושלם לצרכיו של כל לקוח.

כדאי לבחור בחברה בעלת וותק ניסיון והמלצות בתחום מטבחים מעוצבים

טעם אישי

יתרון חשוב מאוד של מטבחים מעוצבים הוא היכולת לדייק בעיצוב ולגעת בטעם האישי של הלקוח.  לקוחות רבים מעוניינים להתאים את המטבח לקווי האופי העיצובי הכלליים של הבית ולכן לטעם האישי של הלקוח יש השפעה רבה על מטבחים מעוצבים. על פי דרישותיו של הלקוח ניתן להגיע לעיצוב מטבח מדויק יותר שעונה על שביעות רצונו.

חומרי גלם איכותיים

עוד יתרון משמעותי וחשוב הוא השימוש בחומרי גלם איכותיים של מטבחים מעוצבים. מטבחים רבים משתמשים בחומרי גלם זולים על מנת להוזיל את מחירו של המטבח, אך מטבחים מעוצבים אותנטים משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר המשפיעים על עמידות המטבח לאורך שנים ומעניקים לו מראה מרשים ויוקרתי.

אם גם אתם מעוניינים במטבח מעוצב חשוב מאוד לפנות לחברה או בעל מקצוע המתמחים בבניית ותכנון מטבחים מעוצבים  בעלי וותק, ניסיון והמלצות.