077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

מיטות ילדים איכותיות

חדרי ילדים זקוקים לרהיטים ייעודיים, שמתאימים לילדים. הרהיט הבסיסי והחשוב ביותר בחדר הילדים הוא כמובן המיטה. מיטות ילדים צריכות להתאים לילד שישן בהן, הן מבחינת גודל המיטה, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה עיצובית. הכול על סוגים של מיטות ילדים.

מיטות ילדים – מגיל 0 ועד בגרות

מטבע הדברים, תינוק שנולד עובר מספר סוגים של מיטות עד לבגרותו. בשלב הראשון יש צורך בעריסה נוחה או במיטת תינוק. אשר תגן על התינוק מפני נפילה, ותאפשר להורים להוציא אותו מן המיטה בקלות מרבית. כאשר התינוק קטן, די בגידור נמוך ובסיסי. כאשר התינוק גדל וזקוק להגנה גבוהה, ישנן מיטות ילדים שמאפשרות הנמכה של המעקה, על מנת שההורים יוכלו להרים את התינוק מבלי להתכופף אל תוך המיטה. בשלב הבא קיימות מיטות מעבר – מיטות ילדים קטנות ונמוכות, אשר מכילות מעקה חלקי. כך הילד מוגן מפני נפילה, אך גם יכול לצאת ולהיכנס אל המיטה בכוחות עצמו. כאשר הילד גדל וזקוק למיטה של ממש, מגיע הזמן לקנות מיטות ילדים גדולות ומלאות.

מיטות ילדים איכותיותמיטות ילדים

מיטות ילדים סטנדרטיות עשויות מעץ, ומגיעות במגוון עצום של צבעים ושל דוגמאות, כדי שתוכלו להתאים את המיטות לעיצוב הרצוי לכם בחדר. ישנן גם מיטות ילדים בעלות בסיס מתכת – אלו הן לרוב מיטות כפולות או משולשות עם אפשרות של היירייזר. גם במיטות מעץ ישנה אפשרות לצרף מיטת חבר ואף יותר ממיטה אחת, על מנת לארח חברים, או לאפשר שינה של שני ילדים או יותר בחדר. במקרים של חוסר במקום, או על מנת לאפשר לילדים חוויות מפתיעות, אפשר לבחור במיטות ילדים הבנויות בשתי קומות, כאשר המיטה העליונה מצוידת, כמובן, במעקה – ומיועדת לילד הגדול יותר. גם מיטות קומתיים יכולות להכיל מיטות נפתחות נוספות בקומה התחתונה.

ארגזי מצעים

כאשר רוכשים מיטות ילדים, מומלץ לבחור מיטות שיש בהן גם ארגזי מצעים. הארגזים מהווים מקום אחסון נוח למצעים וכלי מיטה, ולעיתים אפילו לצעצועים, נעליים וכל דבר אחר שמחפש מקום אחסון נוח. מומלץ להעדיף מגרות אחסון מתחת למיטה, במידת האפשר.