077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
שירותי החנות

עדשות מולטיפוקל

עדשות מולטיפוקל,  הן עדשות משקפיים מתוחכמות, לשיפור הראייה, המכילות בתוכן מספר רב של טווחי ראייה. בעדשת מולטיפוקל קיים טווח ראיה למרחק, לקריאה ולמרחק ביניים ולכן שמה העברי הוא עדשה רב-מוקדית .עדשת המולטיפוקל מיועדת לכל מי, שזקוק למשקפיים למרחק או לקריאה או לשני מצבי הראייה האלו, והינו מעל גיל 40.כמו כן, מולטיפוקל נותן מענה הולם לכל מי, שעבר ניתוח קטרקט או סובל מקשיים במיקוד הראייה לקרוב ממסיבות שונות.

יתרונותיה של העדשה המולטיפוקלית: ידידות ומעניקה מענה אחד יעיל לכל מי שסובל מקשיי ראייה למרחק, לקריאה ולטווחי ביניים. חסכונית, משום היותה תחליף מושלם לרכישת מספר זוגות משקפיים (למרחק, לקריאה ולמחשב). משמשת תחליף ומקלה על כל מי שזקוק למספר זוגות משקפיים ונאלץ להחליף בין סוגי המשקפיים במהלך היום בכדי לזכות בכל טווחי הראייה. חוסכת במקום ובסחיבת מטען ומשקל מיותר של מספר זוגות משקפיים.   העדשה בעלת מראה אחיד וחלק ואין כל סימן חיצוני להיותה עדשה רב מוקדית.

מעברי הראייה דרך הטווחים השונים, הינו חלק וידידותי, ומאפשר התמקדות על מרחקים שונים,ללא קושי.כיום, ההסתגלות לראייה באמצעות עדשות אלו היא מהירה ואף מיידית וזאת בשל הפיתוח הטכנולוגי והמדעי הרב, שנערך בתחום עדשות המולטיפוקל בעולם. העדשות המומלצות הן אלו, בעלות הליטוש אחורי, המאפשר ראייה צלולה וברורה, שכן הן מקטינות את עיוותי הראייה בעדשה בשל קרבת העדשה למוקד העין. לעומת זאת, עדשות בעלות ליטוש קדמי, מיושנות יותר ופחות יעילות. כמו-כן, לעדשות המתקדמות תעלות רחבות המאפשרות ראייה חדה יותר ופחות עיוותי ראייה.

בעת בחירת העדשות הלקוח עלול להתקל בפערי מחיר גבוהים, הנובעים מסוג העדשות ולא מרווחי החנות.  יש לשים לב כי כמו בכל מוצר, קיימים יצרנים שונים. המתקדמים ביניהם, השקיעו סכומי עתק בפיתוח עדשות איכותיות בהן יש מינימום עיוותים והפרעות, וקיימים אזורי ראייה נרחבים.בעוד שבעדשות הפשוטות והזולות, איזורי הראייה צרים, המעבר בין מרחק לקריאה אינו חלק וקיימות הפרעות שונות. ברוב המקרים, עקב מחירן הזול, אין לעדשות אלו אחריות להתאמה ולהסתגלות, ואחוז ההצלחה נמוך. כדי לוודא הצלחה מלאה ברכישת עדשות מולטיפוקליות מתאימות ומספקות, רצוי ללכת בעקבות התנאים הבאים: בדיקת הראייה צריכה להיות מקיפה ומדויקת. מבוצעת על ידי אופטומטריסט מנוסה, המעניק אחריות לכל טעות או תקלה. העדשה צריכה להיות איכותית מחברה ידועה, בעלת ליטוש אחורי וציפוי אנטי רפלקס נגד השתקפות ונגד שריטות. התאמת המסגרת לגודל השטח המיועד לקריאה, מרחק ואיזור ביניים הלקוח צריך לשתף פעולה, לנסות להסתגל למשקפיים, להגיע לביקורות, ולהשתמש לפי ההוראות. לבחור לרכוש את העדשות בחנות מהימנה, שבה ניתן לקנות עדשות איכותיות, שמעניקה אחריות על שינויים ותיקונים ומבטיחה החזר תשלום מלא עבור אי הסתגלות. עדשות מגע מולטיפוקליות עדשות מגע, המכילות טווח ראייה למרחק, לקריאה ולטווח הביניים. תחליף משופר יותר לעדשות ראייה מולטיפוקליות. נותנות מרחב ראייה אופטימלי לכל המרחקים בדיוק כמו אצל אדם תקין ראייה, משום שאין כל רווח בין עדשת המגע לבין עדשת העין (הקרנית). לכן אדם המרכיב עדשות מגע מולטיפוקליות חש כמו אדם הרואה היטב. אלו עדשות משוכללות ומורכבות, שיוצרו בטכנולוגיה מדעית מתקדמת.עדשות המגע המולטיפוקליות עשויות מסופר סיליקון הידרו ג'ל, שהינו פולימר המרחף על הדמעות ואינו טפיל של העין, כלומר, אינו זקוק לדמעת העין כדי להעניק לחות לעדשה. אי לכך כל מי שבוחר להשתמש בעדשות אלו לא סובל מיובש בעין, גירוד או אי נוחות. יש לערוך התאמה מדוייקת של העדשות אצל אופטומטריסט מנוסה ואחראי, העובד עם החברות הטובות בעולם ונותן אחריות ומענה לכל אי נוחות או צורך בשינוי והתאמה נוספת. מעדויות של רבים, שניסו ובחרו להמשיך ולהשתמש בעדשות מגע מולטיפוקל, הראייה משופרת וחדה מתמיד, נינוחות ושביעות רצון גבוהה.