077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

פועלים חכם בשוק הנדלן

אתם עומדים לרכוש דירה חדש באזור כלשהו בארץ? מתכננים לבנות על קרקע כלשהי? אל תצעדו ולו צעד אחד מבלי להיוועץ בעורך דין לענייני מקרקעין. המאמר לפניכם באדיבות: http://www.adar-law.co.il

עורך דין מקרקעיןכאשר אנחנו עומדים בפני הצעד המשמעותי ביותר בחיים מבחינה כלכלית - רכישת דירה, חשוב מאוד שלא לוותר על ליווי מקצועי של עורך דין מקרקעין. גם אם נראה לנו כי מדובר בקבלן אמין או במוכר פרטי אמין אשר ממנו אנחנו באים לקנות את הדירה, אל לנו לוותר על הליווי המשפטי. היות וכבר היו מקרים רבים של אנשים 'חכמים' שהיו בטוחים כי הם יודעים הכל ואף אחד לא יוכל לרמות אותם, אך בפועל, לאחר רכישת הדירה התגלו בעיות רבות כאשר הנכס התגלה כמשועבד, או שהוא היה רשום על שם נוסף בטאבו ובמקרים חמורים היה תלוי על המבנה צו הריסה.

על כן, עשו טובה עם עצמכם, פנו אל עורך דין מקרקעין. תצטרכו להיפרד מעוד כמה שקלים ואולי אפילו קצת יותר, אך רק כך תוכלו להיות רגועים כי הנכס שרכשתם הינו שלכם ומדובר בנכס איכותי ללא כל בעיות חוקיות או מבניות.

מה תרוויחו מפניה אל עורך דין מקרקעין?

עורך הדין ילווה את הקונה תוך דאגה כי הוא יקבל את כל הזכויות המגיעות לו באמצעות הרכישה. הוא ידאג כי הדירה תירשם בטאבו או במנהל מקרקעי ישראל על שמו של רוכש הדירה, הוא יבדוק את הנכס ויוודא כי הוא נבנה כחוק עם כל הרישיונות וכל האישורים הנדרשים. הוא יברר לעומק אם אין במבנה כל חריגות בניה כמו כן האם הנכס אינו משועבד או ממושכן באופן כלשהו, או שאין עליו כל חוב או הפקעה מכל סוג שלא יהיה.

כמו כן יברר עורך הדין כי המוכר מצהיר כחוק שהוא מעביר את הבעלות על הנכס לקונה כולל כל הזכויות של הדירה. הקונה אף הוא יצהיר כי הוא רכש את הדירה כחוק והיא כעת נמצאת בבעלותו. רק כאשר תעזרו בעורך דין מוצלח ומקצועי, שיוודא את כל הפרטים הנדרשים, תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי אכן לא יתגלו בעיות לאחר שתשלימו את הרכישה.