077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

צריכים להדפיס בבית דפוס?

בתי הדפוס כיום השתכללו והתפתחו רבות מהדפוס הקדום אשר הומצא ב-1440 על ידי הצורף יוהאן גוטנברג. גוטנברג פיתח שיטת הדפסה המבוססת על מכונת הדפסה וכך באמצעות המכונה התחילו להדפיס ספרים באופן המוני. נגישות הספרים לכלל האוכלוסייה הובילה לתנופה אינטלקטואלית, הפצת השפה הלטינית והתפתחות תנועת הרנסנס. כיום משתמשים בדפוס האופסט אשר דחק את מכונת ההדפסה וכן בדפוס דיגיטלי. 

"בית דפוס בתל אביב משרת עסקים רבים בעיר הזקוקים לשירותיו החל בכרטיסי ביקור, קטלוגים, פולדרים, הדפסות שילוט וכדומה".

מה זה למעשה דפוס דיגיטלי?

דפוס דיגיטלי - דפוס אשר צמח בשנים האחרונות. מדובר בשיטת הדפסה מקובץ דיגיטלי או ממצלמה דיגיטלית אל מגוון מדיות באמצעות מדפסת לייזר (המבוססת על שימוש בקרן לייזר) או מדפסת הזרקת דיו. (דומה למדפסת מחשב סטנדרטית). הדפוס הדיגיטלי מיועד ומתאים לכמויות קטנות של הדפסה, ללא הכנות מרובות, המכונה קלה לשימוש ובעיקר נקיה. לעומת זאת דפוס האופסט מיועד להדפסה בכמויות גדולות המחיר יוצא זול יותר, והדיוק רב יותר.

מה מייחד בית דפוס בתל אביב?

תל אביב משמשת כמרכז העסקים של ישראל. בתי דפוס רבים בתל אביב משרתים עסקים רבים בעיר הזקוקים לשירותי דפוס. החל מפליירים, קטלוגים, פולדרים, הדפסות שילוט וכדומה. לחלופין ישנם בתי דפוס הבוחרים לתת שירותים ללקוח הפרטי כגון: בגדי עבודה, כרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה, צילום מסמכים והדפסות בצבע.

כיצד לבחור בית דפוס?

אלמנטים חשובים בבחירת בית דפוס בתל אביב:

1. מה זמן ביצוע העבודה?

2. במידה והלקוח לא מרוצה מהתוצאה הסופית - האם יש אפשרות להחזר כספי?

3. האם יש אפשרות לעשות משלוח עד העסק/בית?

4. האם המחיר כולל מע"מ?

אם אתם בעלי עסק וזקוקים לייעוץ מקצועי או לחלופין לא יודעים בדיוק מה אתם צריכים, כדאי שתבררו ותקבלו המלצות על בית דפוס אשר יעשה עבורכם את העבודה. שימו לב, האם מדובר בבית דפוס רציני או לחלופין דילרים או מפיקי דפוס.  ישנם בתי דפוס אשר ישקיעו רבות במיתוג העסק ובקונספט השיווקי, תקבלו שירותי עיצוב גרפי מקצועי בכל שלבי העבודה והתוצאה תהיה ברמת דפוס טובה בהרבה.