077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

ריהוט משרדי משווק את העסק

על מנת שמשרד יתפקד בצורה טובה ונוחה, הוא זקוק, לפני כל דבר אחר, לריהוט משרדי מתאים. משרדים צריכים ריהוט כמו שולחנות מחשב או עמדות עבודה, ארונות אחסון וארונות ארכיון, שולחנות לקבלת לקוחות, שולחנות וכסאות לישיבות צוות, וכמובן גם ריהוט בסיסי למטבחון של המשרד. בלי הרהיטים הללו, המשרד אינו יכול לתפקד – אי אפשר לעבוד בלי עמדת עבודה, אי אפשר ליצור עבודות ממוחשבות ללא שולחן מחשב. אך ריהוט משרדי אינו מסתכם בפרקטיקה שלו – יש לו הרבה מאד מעבר לכך.

ריהוט משרדי – הפנים של המשרד

ריהוט משרדי מחברת https://www.r-tec.co.il/ הוא הדבר הראשון שבו אנו מבחינים כאשר אנחנו נכנסים למשרד. כאשר המשרד מאבזר את עצמו בריהוט סטנדרטי, אין לריהוט השפעה מיוחדת על לקוחות או אנשי עסקים שנכנסים אל המשרד. כל עוד הריהוט נאה ועדכני, והמשרד נקי ומטופח, המשרד יוצר רושם טוב על הלקוחות שמגיעים אליו. אך למה להסתפק במעט, כשאפשר יותר? אם ניקח את הריהוט הפשוט ונשנה אותו, נקבל ריהוט משרדי אשר ייחודי לעסק, ריהוט משרדי שמבליט את המשרד ומייחד אותו על פני משרדים אחרים. אפשר ליצור ריהוט משרדי מעוצב וייחודי בצורה פשוטה יחסית, ואין צורך בהשקעה עצומה לשם כך. במידת האפשר, מומלץ מאד להשקיע בריהוט משרדי מותאם, על מנת ליצור מיתוג איכותי למשרד, ולהפוך אותו למוכר וזכיר לכל לקוח או קולגה שמגיעים אל המקום.

ריהוט משרדי משווק את העסקעיצוב של ריהוט משרדי

על מנת ליצור ריהוט משרדי מעוצב, אפשר להתאים את צבעי הריהוט לצבעי הלוגו העסקי של המשרד. כך נוצר שילוב בין המיתוג החיצוני של המשרד לבין העיצוב הפנימי שלו, מה שמעניק תחושה של אחידות ושל שלמות. ניתן לעיתים לשלב גם את הלוגו עצמו בעיצוב המשרד, אם בריהוט עצמו ואם באבזרים נלווים, כמו שעון בעיצוב הלוגו וכדומה. גם המיקום של הרהיטים יכול להשפיע על המראה השיווקי של המשרד, ומומלץ למקם את הרהיטים בצורה מרווחת או צפופה, על פי הסגנון העיצובי והניהולי של המשרד. כאשר יוצרים את ההתאמות האלה בצורה הנכונה, המשרד עצמו הופך לחלק ממערך השיווק העסקי של עצמו.