077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

שערים לחניה

מעקות ברזלנמאס לכם שנכנסים לכם לחניה? רוצים קצת פרטיות? מעונינים לשמור על האסתטיקה של הכניסה לביתכם? שערים לחניה וליחידות אשפה וגז יעשו את העבודה. עיצוב הבית הוא נושא חשוב מאוד לרבים. המראה של הבית שלנו משפיע עלינו כמשפחה, וכן על היחס וההערכה של אחרים אלינו. בתוך הבית ישנם כמעט אין ספור דרכים לעצב ולסגנן את מראה הבית, אך למעשה בחוץ חוץ מצבע, עיצוב צורת הבית ותאורה כמעט ואין כיצד להשפיע על המראה החיצוני. למעשה ישנו עוד פרט אחד, מרכיב חשוב ובולט אותו כל אחד יכול להוסיף לבית שלו והוא שערים לחניה ויחידות אשפה וגז.

רוחב החניה בולט מאוד בדרך כלל ברוב הבתים ובולט באחוזים ניכרים בשטח הפנים של הבית מול מי שמביט עליו מכיוון הרחוב. לכן, השקעה באלמנט של שערים לחניה ותיחום השטח באמצעות מעקות ברזל יכול לסייע מאוד לעיצוב, הוא ממחיש את העיצוב של הבית ונותן עוד זווית לחיזוק העיצוב, כפרי, אלגנטי או ייחודי. עיצוב נכון מושפע מהפרטים הקטנים ביותר. לכן, עיצוב הבית מבחוץ חייב לדאוג להקפדה אסתטית של כל המרכיבים. לכן, אנשים שחשוב להם העיצוב מקפידים שגם יחידות פחי האשפה והגז החיצוניים לבית וניתן לראותם מהרחוב יהיו מכוסים באותו סגנון שערים כמו שער החניה, כך לא כל אחד צריך לראות את פח האשפה או בלוני הגז ללא צורך, ורמת האסתטיקה של המקום נשמרת ומוקפדת.

ישנם מגוון רחב של שערים לחניה:

שערים חשמליים – אם אין לכם את האנרגיות לעצור בכל פעם את הרכב ליד השער, לפתוח את השער ואז לסגור אותו אחרי שנכנסתם לחניה, כדאי מאוד שתשתמשו בשערים חשמליים. הללו מאפשרים לכם בקלות פתיחה וסגירה באמצעות שיחת טלפון או באמצעות שלט רחוק. שימו לב שעלות של שער חשמלי יקרה בהשוואה לשער רגיל. אם כי ביחס לכל ההתקנה המחיר לא תמיד משמעותי.

שערים מעץ – אם אתם מחפשים שער מחומר זול יותר מאשר שער ברזל או שאתם מעדיפים שער שנראה כפרי, שער מעץ יכול להיות פתרון טוב עבורכם. יש עוד הרבה מה לעסוק בנושא השערים, על מנת להמשיך ולעסוק בנושא, אנו ממליצים לבדוק אצל המומחים הטובים ביותר בתחום ולבקש המלצות לפני שאתם בוחרים סופית.

המאמר באדיבות: www.ovadia.co.il