077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
בלוג

תרומה לקהילה בבתי אבות

ישנן דרכים שונות שבהם אנחנו יכולים להקדיש מזמננו ולתרום בדרכים וצורות שונות באופן כזה אשר יהיה מיטבי עבור הקהילה הסובבת אותנו. הפניית משאבים אלו לאוכלוסיות מוחלשות, נערים בסיכון או בתי אבות יכולה להיות משמעותית ביותר לכל הנוגעים בדבר. המאמר לפניכם באדיבות: ramattivon.co.il

דוגמא של תרומה לקהילהפרויקטים של התנדבות ותרומה יש לא מעט. החל ביום המעשים הטובים אשר ממסד את הנושא באופן רשמי וכלה בעמותות, תנועות נוער או אנשים פרטיים אשר משקיעים מזמנם וממרצם על מנת לסייע ולעזור לאחרים.

בתחומי העזרה וסיוע לאחרים נוכל למצוא מגוון עצום של דרכים לסייע ולעזור - באוכלוסיות שונות מעולמות תוכן שונים. אין סוף לדברים שניתן לעשות על מנת לסייע ולעזור לאחר.

תרומה לקהילה בבתי אבות

אחת הדרכים לתרום לקהילה מתוך המגוון האינסופי שעליו דיברנו הוא סיוע ועזרה בבתי אבות. ביקור ומתן עזרה בבתי אבות יכול להיות צעד משמעותי ביותר הן למבוגר והם לאדם אשר הגיע לתרום.

גם אם חלקנו מדחיקים או מתכחשים לעובדה זו, עמוק בפנים כולנו יודעים כי גם אנחנו עתידים להגיע לשלב הזקנה. ומקווים להגיע אליו בריאים, שמחים ומוקפים במשפחה אוהבת. על כן, מפגש עם אנשים מבוגרים אשר שוהים בבתי ההורים במצבים שונים של תפקוד או בריאות, מפגיש אותנו עם החלקים שלא תמיד אנחנו מוכנים לפגוש.

אנו כאן על מנת להציע לכם להביע את דרכי התרומה לקהילה בתוך בתי אבות. תרומה דרך מתן יחס וסיוע לזקנים בבתי אבות יכול להעניק דברים כה רבים.

התנדבות של בילוי זמן ברמה של שיחות, בילוי, עזרה פיזית וכן הלאה לקשיש. לרוב הינה משמעותית ביותר לקשישים. לא רק בגלל העזרה בכוח האדם בבתי האבות, אלא בעיקר מתן היחס ותחושת החשיבות וההכרה בהם אשר יכולה להגיע למצב שבו היא עוזרת להם ברמה הפיזית ממש. בנוסף לכך, גם האדם התורם מקבל לא מעט מההזדמנות לבלות עם אנשים אשר בינם בעלי ניסיון וחוכמת חיים. לקבל מהם פרופורציות ותובנות חיים שרק ניסיון החיים יכול להוביל אליהם ולא שום דבר אחר. תרומה לקהילה בבתי אבות הינה חשובה ומשמעותית ביותר.