077-804-9199
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8049199
בדיקות קטרקט ולחץ תוך עיני
נעשות באופטיקה ע"י טל אריה
שירותי החנות

אופטומטריסט בתל אביב

לראות רחוק – לראות חכם
מחפשים מענה לבעיה בעיניים? רוצים לרכוש זוג משקפיים איכותיים? רואים רחוק זו החנות המועדפת. בה תמצאו מענה מקצועי ומדויק לצורך שלכם. הראיה הוא חוש מרכזי ונחוץ מאוד לחיי היום יום. כאשר הראיה שלנו פגועה הרי כל הפעולות שלנו נעשות בצורה בלתי מושלמת ואיכות החיים יורדת פלאים. זו הסיבה לכך שאנחנו באופטיקה רואים רחוק שמנו לעצמנו מטרה לספק לכל לקוח את הפתרון המושלם ביותר לצורך שלו. כך שהוא יוכל להיות שבע רצון ולחוש כי הוא קיבל את המשקפיים המתאימות ביותר בהתאם לצורך האישי שלו.

טל אריה אופטומטריסט בתל אביברואים רחוק שירותי אופטומטריסט בתל אביב וחנות משקפיים מציעה לכם מבחר שירותים מגוונים. אצלנו תוכלו למצוא מענה בכל מה שקשור לתחום העיניים.

מה יש לנו להציע לכם?

בדיקות עיניים – העיניים שלנו הן איבר רגיש ופגיע מאוד. כדי לשמור על הבריאות של העיניים חשוב כי נפקיד אותם אך ורק בידי איש מקצוע מיומן ומנסה. איש מקצוע שיש לו את כל הידע הדרוש ואת המיומנות הנחוצה להצלחת הפעולה. כמו כן יש לוודא כי הוא מצויד בכל המכשור המתקדם עבור ביצוע הבדיקות. אנחנו ברואים רחוק מציעים לכם בדיקות מקצועיות ביותר על ידי אופטומטריסט מומחה ובעל ניסיון רב.
משקפיים – ערכתם בדיקה ומתברר כי אתם צריכים לרכוש זוג משקפיים. הבדיקה מעלה כי המספר שלכם השתנה ואתם חייבים להחליף את המשקפיים הקיימות שלכם, מה עכשיו? אצלנו ברואים רחוק תוכלו להתרשם ממבחר רחב של מסגרות ממיטב היצרנים והמותגים בארץ ובחו"ל. התצוגה מרשימה וכל לקוח יכול למצוא את המשקפיים ההולמות אותו. אלו שישמשו אותו היטב ויחמיאו למראה שלו.
מולטיפוקל – עבור מקרים שונים יש צורך להתאים עדשה ייחודית בהתאמה מלאה למצב העיניים והראייה. גם עבור מי שזקוק למשקף אחר עבור ראייה למרחוק ועבור ראייה לקרוב יכול המולטיפוקל להיות המענה המתאים. כי ניתן ללבוש משקפיים ולהביט מבעדן בלי להוריד ולהחזיר חליפות את המשקפיים מהאף.
איכות – אנחנו מספקים ללקוחות מרוצים משקפיים איכותיים ביותר. התאמת המשקפיים נעשית בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע בעלי התמחות והסמכה בתחום. יש להם את כל הידע על מנת לכוון אתכם ולסייע לכם בבחירה. בחירת המסגרת תיעשה בהכוונה של איש מקצוע שמבין בתחום. הוא יוכל לעזור לכם למצוא את המסגרת המוצלחת שלכם.
צריכים שירות של אופטומטריסט בתל אביב? מוזמנים לבקר אותנו – רואים רחוק זה המקום בו תקבלו מענה לצורך שלכם.